De Franse Revolutie

We kennen Johan Op de Beeck als voormalig journalist en hoofdredacteur van diverse media. De laatste jaren liet hij als geschiedkundig auteur fascinerende en meeslepende bestsellers op ons los.

Na Napoleon en De Zonnekoning schreef Op de Beeck met De Franse Revolutie (deel 1 en 2) opnieuw een pageturner over het roemrijke verleden van Frankrijk. In een wervelende vertelling brengt hij het stormachtige verhaal van één van de meest fascinerende episodes uit de wereldgeschiedenis: van de bestorming van de Bastille in 1789 tot de staatsgreep van Napoleon in 1799, van het nobele devies ‘vrijheid, gelijkheid, broederschap’ tot de bloeddorstige terreur, van revolutionairen die naar de macht grepen maar vaak zelf onder de guillotine belandden. Tegelijk greep ook in onze regio een omwenteling plaats.

Laat je mee op sleeptouw nemen tijdens deze lezing van meesterverteller Johan Op de Beeck, doorspekt met klaarwakkere oneliners, scherpe analyses, drama en humor!

De Franse Revolutie
Datum:
26 apr. 2023
Startuur:
19:30
Einduur:
20:30
Organisator:
Openbare Bibliotheek Brugge
Locatie:
Cultuurzaal Daverlo
Dries 2, Assebroek (Brugge)